neljapäev, november 11

Pikem jutt lühemalt

Mihkel käis külas, sellest ka vähene kirjapanek. Eile läks ta kodupoole teele. Aeg vaid talle pühendatud. okei tegelt käisin ikka tööl ka, aga kooli küll ei jõua kunagi. Neljapäeval oli Aleksandra sünna, sain külma ja nüüd põen siin teki all nii tihti kui saab. Eile võtsin viimse jõu kokku, et minna Dumyati mäele, kus oli taaskord ja nagu alati, väga võrratu. Välja arvatud need miljon korda, kui ma äärepealt ninali mutta oleks lennanud. Ja see koht oleks võinud ka olemata olla, kui me ei leidnud muud viisi jõe ületamiseks, kui ületada kahte kallast ühendav ümber kukkunud puu 5 meetri kõrgusel, kui 10 meetri kaugusel oli madal vesi mõne kiviga. See oleks mu elu vähem ohtu seadnud ning mille me tagasiteel leidsime. Vaatame Kenny vs Spennyt vahet pidamata, kust need ajuhiiglased tulnud on maisaaaa aru lihtsalt.
Tutvustasin Mihklile ka võrratut ning suursugust klubielu, seda muidugi jutumärkides, aga talle isegi meeldis väga. Veetsime aega ka baila mängu mängides, ühel õhtul moodustus ka pokkeriõhtu. Don't team up with Mihkel!! või siis tehke seda, kui mängida ei viitsi aga võidujanu suur. Siin on tähtsuselt väga tähtis päev nimega Guy Fawkes Day, selle auks käisime ilutulestikku vaatamas lossi eest, mida lasti Bridge of Allanis. Nii kõrgelt ja kaugelt tundus see üsna armetu, see-eest ei jäänud kellelgi märkamata lõke, mis nägi välja nagu keegi tahaks tervet linna maha põletada. Laupäeval ahvisime me oma naabreid ning tegime ka enda aeda pappkastidest ning Cory cd riiulist lõkke, kust ei puudunud ka Gavini tossud. Jumala äge oli, aga nüüd väga ilus pole enam õue vaadata, sest keset muru on keegi põletanud suure augu.........ups
Mihkli esimestel õhtutel käisime läbi pubid, kus ma ise varem käinud polnud, jah neid oli palju! Siis avastasime Stirlingut, sai käidud ka Edinburghis, tähtsuselt äääärmiselt tähtis BURGERKING sai ka ära külastatud, sest me ei leidnud seda lihtsalt Stirlingu lähistelt üles. St. Andrews oli ka vägev, hästihästi ilus. Halloween oli tagasihoidlik, ma pidasin seda valel päeval, õigel päeval otsustas Gavin olla mingi zombi/kummituse sarnane olevus. Võttis mu punase küünelaki, mida ta tahtis oma valgele särgile määrida. Tulemus oli see, et kui ma kööki läksin, siis leidsin ma sealt küünelakise põranda ja kogu ülejäänud mööbli, kuidas ta suutis seda korraldada, go figure..
Tescol on viimasel ajal väga ahvatlevalt soodsad hinnad õllele ja rämpstoidule ja nüüd, kus ma oma toitu pean jälle ise tegema, siis ma nüüd küll ajan kuu aega aint riisi näost sisse mul on tunne.
Ma olen kuu aja pärast kodus, piipõl. ja ma maandun TALLINNAS! mitte Riias, looooove it

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar