esmaspäev, detsember 6

Eile valas Louise ennast tööl happega üle. Meil sai see pesemisvahend nõudepesumasinal otsa. Oli hea teada saada, et me nõude puhtaks saamiseks hapet kasutame. Ega see silt kanistril siis ei takistanud teda ühest kanistrist seda vedelikku teise valamast, nii et kogu ilm seda täisMuidu oli eile vaikne. David ennustas vaikset nädalavahetust, ma ei tea, milline brainiac seda veel eeldab, kui jõulud varsti ukse ees ja iga jumala päev leidub tuhandeid, kellel oi-oi hunnik kinke ostmata. Laupäeval oli meid üks inimene tavapärasest vähem ning juhtumisi oli see kõige rahvarohkem laupäev üldse. David on veel korduvalt pange pannud. Paulilt kuultsin uskumatuid asju, hakkasin mõtlema kogu nende jamade peale, ja tundub nagu David tahaks meist kõigist lahti saada. Anyhoo, kutsuti mind eile ka kudumisõhtutele, sest ma suutsin suu vahelt paotada, et ma oma silmaga varem meest kudumas näinud pole, sest seda ma NÄGIN! Ja kui mul oli aeg sulgema hakata, siis see kudumisvestlus ei tahtnud kuidagi otsa lõppeta, oh well. Peale tööd kõndisin koju, vaatasin kogemata võõrale onule otsa, kes kohe huilgama hakkas. Mulle reedel karjuti, et ma fuck offiksin, sest ma vaatasin ühele chavile otsa, kes mult selle peale suitsu nuruma hakkas ning ma tast välja ei teinud. Moraal, ära vaata tänaval kellelegi otsa.
Täna vaba päev ja nagu tellitult tuli taevast alla no niiiii palju lund, et bussiliiklust on täiesti null ja ma ei saagi minna kooli lennupileteid välja printima. Passin siin oma koopas ja mõtlen sekkaritesse minna, ma ei tea täpselt, mida otsima, a võiks ju minna.
Või siis nautida, kuidas mulle tuleb järjekordne kõne mu telefoni operaatorilt, et tšekkida, kuidas ma teenusega rahul olen ja jäädagi tšättima muga, mis mingit moodi tema tööd ei puudutagi. Uuris ja puuris mu eluolu, eriti Eestit, lõpuks arvas ta heaks ka kunagi Eesti üle kaeda. Andku minna! jumala naljakas oli, ma naersin võimalikult märkamatult. Need efektiivsust ahnitsevad inimesed ju salvestavad telefonikõnesid, fakkk ma oleks pidanud ka oma telefoniga salvestama

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar