reede, aprill 24

Kevaaad

Kevad on täitsa põues ja südames! Kuna Ragul on õnneks selline, kes tahab kogu aeg midagi teha, siis temaga koos igav ei hakka. Ja kuna ta ei mind'i mind ringi sõidutada ja ükskõik kuhu minna, siis maailm on nüüd mu oyster. Või pigem London ja selle ümbrus. Käisime just üks päev Epping Forest'is. Sõit sinna oli üsna pikk, aga olime seal suht lühikest aega.
Ülimõnus ja rahustav jalutuskäik. Ja seal saab telkima ka minna, Raguli jutu kohaselt.
Eelmine nädal viis ta mu Ruislipisse, mis on ka kuskil põhja kandis mingi looduslik ala. Kotryna jagas mulle mingi lingi, kus on üliägedad paigad Londonis ära mainitud, millest inimestel tavaliselt aimugi pole. Kes Londonis on, peab kindlasti ära kaema! (http://www.buzzfeed.com/chelseypippin/london-beyond-zone-3#.ts0VXbPqP)
Ruislipis on konkreetne rand, Londonis sellist asja ikka ei näe!
Eelmine pühapäev ajasime kargud alla, ehk siis ma sundisin meid jooksma minema. Endal veel pikk tööpäev seljataga, aga ega ma jonni ei jäta. Läksime Hamstead Heath'i. Mis polnud kõige parem otsus, arvestades, et see on nii künkaline ja ma pole aasta aega mingisugust trenni teinud. Aga mõnna oli! Ja kui täitsa pargi taha otsa minna, siis on täpselt nagu Šotimaal oleks. Järvekesed ja veits mägisem maastik ja niii palju loodust! Oeh, kohe hingele tegi ka head. Liigesed siiamaani valutavad. Ja nüüd kuna oleme spordivaimustust edasi lükanud, siis oleme muid asju teinud. Üks päev tuli kino isu. Kuna tal cineworld'i liikemkaart, maksad kuus kahekümneka ja käid nii palju filme vaatamas, kui süda lustib, siis tahtsime minna Wembley omasse. Muidugi liiklus oli nii saast ja me olime juba filmi algust maha magamas, kui me lõpuks kohale jõudsime. Siis ei saanud aru, kus parkimisplatsi sissekäik on. Lõpuks sai pargitud, aga kuna see on nii imelik ala seal, hästi palju suuri hooneid ümberringi, siis me ei leidnud lihtsalt kino üles. Nii et jäigi minemata. hahahahha. Uggghh ja no konkreetselt ta auto seisis seal max 10 min, ja selle eest tuli maksta £3. OUTRAGE. Aga see eest viis ta mu St. Albans'isse, kus me põhimõtteliselt läksime aint sööma. Ühte india kohta. Toit oli seal megaheaaa, ma seal kiidsin taevani samal ajal kui Ragul nägusid tegi ja ütles hmmmm maiteaaa nüüüüd. Selgus, et ta teeks palju paremini neid palu. Ma siis ei kujuta ette, kui hästi ta neid teeb!! Õhtu lõpetuseks viis ta mind Hatfield'i, ta rendib seal maja välja mingitele tüüpidele. Toredad inimesed ja tore maja!
Lõpetuseks shoutout Karinile ja Trudy'le, kes eelmine kolmapäev oma lõputööd ära andsid! Käisime ikka tähistamas ka. Ilm oli niiii soe, Kariniga päevitasime oma terrassil kella 3ni, ja otsustasime faking Dalson'isse kõndida. Karin sai vist kerge kuumarabanduse, ma imestan, sest see mina polnud. Saime Trudy pubis nende teiste koolikaaslastega kokku ja tegime mõned õlled.
Või noh, õigemini mingi 5 vist. Vahepeal tuli süüa ka, nii et pidime ootama, et köök lahti tehtaks ja siis sai feast alata. Heart attack waiting to happen!
Mul oli nii hea ja jahutav suvekleit seljas, aga öö edenedes oli jumala küllllm. Ja ma otsustasin sealt teistest varem lahkuda, sest pidin vara ärkama.
Lõpetuseks ma pean lihtsalt näitama kui suure smoothie ma ühel heal päeval Leicester Square'is sain. Vot, mis tähendab, kui milkshake'i kasuks midagi tervislikumat otsustad

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar