reede, detsember 18

Jõulueelsed kokkusaamised

Alati on ju nii, et enne jõule läheb kõigil nii kiireks ja juhtub ka nii, et kõik lähevad kuhugi ära. Tegime siis sõpradega jõuluõhtusöögi eelmine nädalavahetus. Olime buukinud laua Atoca restoranis, Protugali kohake Lambethis. Otsustasime Raguliga minna autoga, otsustasime ka Karini ja Fredi peale korjata sest need sindrinahad läksid vale rongi peale. Ainult, et selle tõttu pidime me linnast läbi sõitma. Kõik oli nii umbeeees. Jäime 50 min hiljaks. Kohale jõudes ei leidnud parkimiskohta. oooops. Aga hea oli kõiki nägusid näha! Kelsey, Ruta, Nalita, Ben, Heidi ja hiljem tulid Fredi sõbrad ka. Toit oli maitsev, veini jõime palju ja lõpuks maksime mingi £25 näkku, norm. Pidime peale sööki veel välja minema, aga ma lõin käega, üldse polnud viitsimist. A ma olin klubiidee tõttu järgmise päeva vabaks võtnud, nii et sain lebotada. Õhtul sain Kotryna, Tate'i ja Neil'iga kokku Duke of Wellingtonis. See, kus Trudy ja ta vend töötavad, kus me eelmine aasta Kariniga pidevalt käisime. Sisse astudes Trudy oli juhulikult tööl, pole teda ka eiteakui kaua näinud!! Nii et sai temaga tsättida veits, ta vend ja ta poiss olid ka seal. Siis nad tegid ühed shoti ringid, mis mul siis üle jäi, tegin ka! Polnud isegi Neil'ile tere veel öelnud. Ta oli juba seal oma hunniku sõbrannadega. Ühinesin nende lauaga. Üliiitoredad neiud. Aga suht purjus. Naljakas oli vaadata neid. Üks nendest oli Wales'ist. HAHAHAHA ta aksennnnttt, mulle täiega meeldib tegelt aga tal oli keel samas nii pehme. Ja siis nad hakkasid jõululaule laulma üle pubi. Faking hästi laulavad. Neil saatis hiljem koduteel video, kuidas nad olid rongis samamoodi laulnud ja terve rong oli ühinenud nendega. Igal juhul mingi hetk Tate ja Kotryna lendasid ka laivi, väga tore õhtu oli!
Kolmapäeval, ehk üleeile, oli meil tööinimestega väike jõuluistumine. Piret jäi muidugi hiljaks. Olime restos Finsbury Park'is. No mul pole selles kandist aimugi. Tulin rongijaamast välja ja lihtsalt ei saanud aru kuhu poole minna tuleb! Hakkasingi valele poole minema, pidin siis teed küsima. Hiljem ikkagi selgus, et ma olen Raguliga sealt kogu aeg mööda sõitnud, lihtsalt ei teadnud, et see Finsbury Park on. Jõudsin lõpuks kohale, kõik olid juba seal ammu ootasid et tellida. Jõime ja sõime, ajasime juttu. Tegime secret santa't ka. Ma kinkisin Milo'le ühekordse kaamera, sest ta on hull pildistaja äss. Ise sain Leslie käest siidri nimega Kentish Pip (nad kutsuvad mind tööl Pip nimega), ja ta oli pisikese salli kudunud, mille otsas oli mälupulk. Kohe teadsin, et see on temalt, sest me olime juba pool aastat tagasi rääkinud, et ta annab mulle Beatles'ite muusikat. Hiljem läksime bowlingut mängima. Nad ei leidnud meie bookingut üles, a kaks rada oleks vabanenud tunni aja pärast. Olime siis vahepeal mänguruumis, mängisime igast erinevaid mänge. Ma alguses mängisin Charlie'ga seda õhu hokit vms, see laud oli nii libe, nii et see litter lendas kogu aeg igas suunas laualt ära. Ja kuna ma olen harjunud kas Raguli või AK mängima, siis mängisin suht agressiivselt...mingi hetk Charlie ei tahnud muga enam mängida:( George tuli ta asemele, ja kui Charlie hakkas oma asju põrandalt võtma, siis ma kogemata lõin litrit nii kõvasti, et ta sai näkku sellega. fakk. Peale seda ma ei julgenud enam midagi mängida. Õnneks üsna varsti oli aeg bowlingut mängida! Panime jalanõud jalga, seadsime nimed tablool, osad meist samal ajal tahtisd ruttu jooke osta. Little did we know, et me lihtsalt ei saaa teenindust. A kuna iga kord kui kellegi kord oli mängida, siis anti rahad ja joogieelistused järgmisele inimesele, nii et teenindajad vist mõtlesid, et kogu aeg on uued inimesed. Nii et me ootasime mingi 15 min...aga pohh, tore oli igal juhul! Ma läksin veits varem ära, sest Ragul oli teel oma ema juurest, ta võttis mind peale, et koos koju minna. Ja ma polnud üldse joogine, aga no eile.....ma lihtsalt ei suutnud. Ma olin niiiii väsinud! Imekombel elasin päeva üle. Tulin siva koju, vajusin kohe ära. Kahjuks pidi äratuskell mind äratama, sest pidime Karini juurde minema ja pagasi viima. Otsustasime, et kolme peale jagame suurt pagasit, et kingid kuidagi Eestisse viia. Ta lendab Norwegian'iga, meie aga Ryanairiga. Karinil oleks lisapagas £20 odavam kui meil "odavlennu" firmaga. Hea nali. Peale seda tahtsime sööma minna kuhugi, aga mul hakkas järsku nii paha! Mõtlesin, et panen roopi autos, nii et tulime koju. Tellisime Jamaika toitu, ja isegi seda oodates ma pidin pikali heitma ja uinaku võtma. Toit oli väga hea! Ainult, et rohkem oleks pidanud tellima.
Ja täna jälle vaba õnneks! Alustan oma pakkimist, paar asja vaja veel reisi jaoks osta, ja esmaspäeval lähemegi juba Eestisse!!! jeeeeeeeeeeee
Lõpetuseks demonstreerin oma jõulumeeleolu

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar