neljapäev, aprill 21

Juba aprilli lõpp

No kuhu see aeg nii kiiresti läheb?? Mul nagu pole väga kiire kogu aeg,aga no noh...pigem peaks venima kuna ma endiselt ootan head kevade ilma et asju õues teha. Üks päev käisime jooksmas metsas, nii mõnna oli. Aga nüüd jälle kehvemad ilmad. Muidugi siis on hea soe ja päikseline kui ma tööl olen!
Paar nädalavahetust tagasi..vist oli see lihavõtte nv, kui Karin ja Heidi mulle tööle tulid, et siis peale mu tööd jookidele minna. Läksime istusime Junction Tavernis maha. Võtsime paar õlut ja sõime head toitu, soovitan soojalt! Hiljem kui oli juba külm ja pime ja vihmane oli aeg koju minna. Kuna Karin ei arvestanud, et ta nii kauaks välja jääb, polnud ta ratastel tuld, ja üleüldse oli ta tumedates riietes. Tegin veel nalja, et ärgu õnnetusse sattuks. Aga näe, sattus raisk. Nii libe oli, et ta ei saanud pidama, kukkus rattalt maha ja ma ei tea kuidas ta maandus, aga kehal ühtegi kriimu polnud, ainult pool nägu oli sassis. Sõitsin käbe üüberiga traumapunkti. Vaene inimene, tal oli pool nägu ülipaistes ja kulm vajas õmbluseid. Nii me seal istusime tundide viisi. Lõpuks kui kõik tehtud sai, läksime tema juurde. Olime Whitechapeli haiglas, ja ta elab Shadwellis, nii et lühike maa. Sealt läksin hommikul otse tööle. Kui ma hommikul teda nägin, siis oli veel jubedam, silm oli üleni must ja ta ei saanud silma avada, aaaaaa nii valus oli vaadata. Õnneks nüüd on tal enamvähem okei, veits on sinikaid. Oleks võinud palju hullemini minna, nii et vedas. Aga noh nüüd ta elusees ilma kiivrita kuhugi ei lähe. Olgu õppetund ka teistele.
Käisin tal tööl külas üks päev, ta ju nüüd uues kohas nimega Newington Table. Lahe koht on, käiks seal ise ka tööl tead. Sel päeval nägin Heidit ka, ta nagu kuuvarjutus hehe. Ta andis meile paprika taimed, nii tore temast. See oligi viimane võimalus enne suve teda näha, sest tal oli jalal operatsioon ja ei saa ülipikalt tööl käia või noh, üldse käia. Suvel saab alles plaane uuesti teha. Ja üks õhtu oli Nalita juures õhtusöök. Alati kui ma kuulen sõna söök ja et seda saab Nalita juures, siis ma olen kohe käpp. Hiljem selgus, et vegan toitu saab, sest Alice ja Kathrine, vanad veganlased, tulevad ka. Mõtlesin, et no ega maailmalõpp sellest ei tule. Aga lõpuks neid ei tulnud!!! wtf. Nii, et viimasel hetkel Nalita puistas oma täidetud sukiinidele feta juustu peale, et veits rohkem maitset saada. hihi. Aga nagunii oli megamaitsev toit tegelt!
Oiii ja nüüd Ragul on viimasel ajal kodus katsetanud india streetfoodi, appppiiii see on kõik nii heaaaa. Meil käisid üleeile AK ja Aga külas kah neid hõrgutisi mekkimas. Lihtsalt nii maitsev! Nii et me muud vist ei tee, kui sööme ja mõtleme toidust ja plaanime trenni minna ja käime kinos. Tegelt mõned korrad oleme ikka jõudaali jõudnud. Eile oli sjuuke rampväsimus, oleks läinud, kui Ragul oleks sundinud. Selle asemel aga tahtsime hoopis Türgi restorani minna, aga selle asemel sõitsime hoopis Hatfieldi, sest seal on mingi kuuma vee jama dušil. Sõitsimegi selle pärast sinna, et Ragul lihtsalt näeks oma silmaga, et dušist ei tule külma vett. Sõitsime siis linna tagasi, a olime liiga väsinud, et üldse sööma minna, nii et läksime mcdonaldsisse. ooops. A nüüd ma nii varakult päeva alustanud. Käisime juba Walthamstow kaubanduskeskuses paari asja ajamas, Ragul läks nüüd veel asjatama ja mul vaba kava. Varsti lähen jooksma igal juhul, et oma patuseid kaloreid ära kulutada!!!
Ootan põnevusega meie Portugali reisi, vähem kui 2 nädalat jäänud, woop

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar