reede, aprill 29

Lõbu laialt

Eile oli mul ja Ragulil mõlemal vaba päev. Läksime hommikust sööma Harvestis. Pole midagi uhket, aga seal saab nii head toitu. Peale seda läksime Ilfordi. Meil oli aega tappa, sest ootasime, millal kell 1 film algab. Seekord küll Tamili filmi vaatamas. Tamil on Raguli kodukant Indias ja seal tehakse hullult filme, Bollywoodilik aga ikkagi mulle täiega meeldib. Ragul vaatab neid kodus tihti, aga ma ju ei saa aru kui subtiitreid pole. A kinodes ikka on, vaatasime Theri. Väga nauditav oli!
Õhtul käisin ma jooksmas, peale seda läksime AK ja Aga poole sööma. Kell oli küll juba 9 õhtul ja nad olid ammu ära söönud, aga noh..me olime ikka teretulnud. Tegelt ma ei viitsinudki kodus süüa teha hehehe.
Paar päeva tagasi sain Kariniga kokku Stratfordi, tegime paar ostu oma puhkuse jaoks, siis käisime Karini poolt läbi, sealt suundusime Whitechapelisse Nalita, Alicei ja Kathrine'iga õhtustama. Nad juba ammu ootasid meid seal restoranis. Mingi india koht, kus küll toit väga india laadne välja ei näinud. Hiljem kui Ragulile seletasin, siis selgus, et see on põhja india kusiin, mis on erinev lõuna poolele. Igatahes seal saab enda alksi ise kaasa tuua, sest neil pole litsentsi. Jõime siis uhkelt prosekkot ja lobisesime niisama meie reisist. Peale einestamist suundusime Crafti. See kohvik on nüüd officially kinni pandud, a aeda oli jäänud hästi palju taimi. Plaan oli siis, et kõik vinnavad koju nii palju kui saavad ja tahavad. Nüüd mul on sõnajalg, mingid pisikesed kaktuse laadsed asjad ja rosmariin. Aknalaud näeb päris hea välja nüüd.
Täna käisin hommikul jooksmas, mõtlesin, et lähen hangin uue telefoni omale, see vana on ikka täitsa läbi. A siis koitis, et Aga töötab ju O2's, äkki ta saab hea hinnaga mulle mingi diili teha. Nad tulevad täna meile õhtustama, nii et ma siis uurin asja.
Olen oma reisikoti peaaegu ära pakkinud juba, ei viitsi nädalavahetusel peale tööd hakata jamama. Niiii põneeeev. Ma koukisin isegi oma digitaal kaamera välja, sest mu telefon on nii sitt lihtsalt. Ei saa usaldada!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar