neljapäev, september 15

Parim septembri ilm maailmas!

Eile oli mul nii mõnus päev. Siin, nagu vist mujalgi Euroopas hetkel, on mingi mega kuumalaine. Niiii palav! Sain Gemmaga kokku eile. Olime Dalstoni piirkonnas, läksime kõigepealt Allpress'i kohvikusse. Võtsime cold brew'd, imemaitsev! Sõin kerge hommikusöögi ja ajasime niisama juttu. Siis mõtlesime, et võtaks ühed joogid. Läksime ühte ülilahedasse Eastern Curve Gardens'isse. Seal on hästi mõnus atmosfäär, väike baar, kus on väike valik õllesid ja siidreid. Mõned mugavad katusealused istmed ja üüüüüratu aed! Võtsime ühed jahutavad siidrid ning sealt liikusime edasi, et leida koht, kus Gemma oleks saanud süüa. Läksime kuhugi, kus oli ka Allress kohv. Gemma võttis jää soya latte. Ka ülimaitsev! Ma ei suutnud rohkem kafeiini ega alkot sisse tarbida, sest nii faking palav oli lihtsalt. Vahepeal tekkis plaan minna Covent Gardenisse, sest seal on Whiskey Exchange pood, kus ma oleks Raguli onule kingi ostnud, aga ta otsustas ise kuhugi Tescosse minna ja mingi kalli viski leida. Läksime siis hoopiski Karini tööle Newington Green'i. Istusime seal toas, sest mõnus õhukondistsioneer oli. Jõime nii mõnedki gin ja toonikud ära. Karin ka lõpetas ühel hetkel töö ning ühines meiega. Lõbus oli! Mingi hetk Gemma läks koju ning me liikusime mingi pubi suunas, et mingit süüa võtta. Tee peal LOOMULIKULT suutsime sõnelusse sattuda mingite tattidega, sest üks nendest otsustas, et ilgelt age oleks täie hooga rattaga meie suunas sõita ja peaaegu meile otsa sõita, mille peale ma ehmatasin nii ära ja hakkasin karjuma ta peale. Tal oli suht savi, aga no need ülejäänud kaheteist aastased tüdrukud hakkasid täeiga vastu karjuma ja õiendama. Kuna me olime veits vindised kah, siis esialgu me ei taibanud kui idioodlik olukord see oli. Mida me sellistele ikka midagi selgeks üritame teha. Omagu oma turf'i seal siis. Lõpuks leidsime pubi ja sõime friikaid.
Mul nüüd kolm vaba päeva korraga. Nii heaa. Täna sain Georgine'iga kokku. Käisime ka kohvil. Otsustiasime Covent Gardenis minna Monmouth'i. Hästi väike koht aga hea! Istusime õues, ajasime juttu. Ta lahkus meil töölt, nii et hea oli catch up'ida! Sealt liikusime Holborn'i, kus me tahtsime Freestate'is hommikust süüa, aga köök oli kinni. Nõme. Läksime siis kõrvale Patisserie Valerie'sse ja võtsime hommikust. Mõnna. Peale seda läksime kohvikusse tagasi, võtsin taas ccold brew. Nad teevad seal Caravani kohvi, nii et teada on et hea! Siis jalutasime Tottenham Court Road'i, sest Georgine ajas taga mingi putuka hammustuste ravimit. Nüüd ma kodus ja üritan kuumuse eest põgeneda, aga see ei õnnestu eriti.
Eelmine nädal mul oli neli päeva järjest vaba. Täpselt nagu puhkus! Käisin kohvitamas, käisin jookidel, käisin jooksmas, surin vahepeal valust, kas siis peavalu või lihase valu. Reedel läksime ainult sellepärast Ikeasse Raguliga, et nende lihapalle süüa. Peale seda läksime Ben-Hur'i vaatama. Ok film oli. Uuesti ei vaataks.
Ma hakkasin Netflix'ist Narcos't vaatama. Hullult põnev. Mulle vist eriti läheb peale see värk, sest see kuradi Pablo eksisteeris päriselt ja suutis palju sitta korda saata. Vaatasin ära ka ühe dokumentaali, selle kohta, kuidas tema peale kais jaht. Nii põnev! ja siis tuli ilge tahtmine Krey kaksikutest rohkem teada saada ja selgus, et nad on raamatu kirjutanud. Sest neile kais pinda, et kõik nendest ebatõeseid jutte ja fakte teavad, nii et nendele anti võimalus end ise väljendada. Nii hea raamat! nimi on Our Story, soovitan igal juhul! Nii imelik mõelda, et ma elasin kunagi nende lapsepõlve kandis ja üks nendest kaksikutest elas mingi hetk Walthamstows kus mu kodu ka hetkel on. Ühesõnaga nii huvitav mu meelest, kuidas osad nimetatud pubid on ikka tegevad jne.
Mul need paar nädalat pole just sada protsenti stressivaba olnud. Laupäeval oli mul suht huvitav algus päevale. Ei saanud korterist välja, et tööle minna, sest mul polnud võtmeid!!! Ragul oli ema juures ja mu võtmed olid ta autos. Nii et ma ei saanud ust isegi lukust lahti teha, et majast lahkuda. Helistasin talle paaniliselt kuni ta lõpuks üles ärkas. Sõitis ruttu kohale ja ma võtsin takso. Mõtlesin, et see oleks suht julm veel küsida, et ta mu tööle viiks. Mu überi juht oli muidugi mega aeglane sõitja. Aaaarrgghh. Jäin mingi 10 min hiljaks kokkuvõttes. Polnud kõige hullem. Ja tööl oli kiiiiireim päev maailmas. Kui sulgema hakkasime otsustsime õlled võtta, et valu leevendada. Mis toimis! PEale tööd läksime Gemmaga kokteilidele üle teel olevasse pubisse. Mõnus rahumeelne oli. Peale kolme jooki olime nii laisad ja vässud, et otsustasime überi võtta. Kuna ta elab Kings Cross'is, siis pidime sealt läbi sõitma, ja selle tõttu oli mu kodutee nii pikk ja tüütu! Olin sht pahane enda peale, et ma nii laisk olin. Rongiga oleks palju kiiremini koju jõudnud. Oh well.
Äkki Ragul jõuab varsti koju ja pole väga omadega läbi nii et saame kinno minna. Päris palju filme, mida näha!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar