laupäev, oktoober 1

Emme külastus

Lõpuks käis meil emme külas ära! Nii tore oli. Ööbis minu juures, sel ajal oli Ragul oma ema juures. Esimesel päeval käisime niisama shoppamas ja tsillimas. Õhtul tegi Ragul süüa meile. India laadset värki, ülimaitsev oli! Sõime ja jõime veidike veini, Karin ja emme mõlemad olid ära vajumas, emmel oli ju nii pikk päev selja taga ja Karin oli lihtsalt pohmas. Järgmisel päeval otsustasime minna Oxford'i linna. Emme on ju Londonit nii palju näinud nii siis tekkiski mõte kuhugi pealinnast välja minna. Ragul tahtis ka kaasa tulla, nii et ei pidanud busside ja rongidega loksuma. Oxford on mingi vähem kui 2h kaugusel meie kodust. Seal käisime enamasti niisama turistimas. Linn on üliilus nagu ikka, inimesed on toredad.
Käisime mu töökaaslase soovitusel Pitt Rivers Muuseumis. See on tõesti üks ägedamaid muuseume, kus ma elusees käinud olen! Seal on vaatamiseks igagususeid esemeid ja asju, mis ekspeditsioonidelt on kaasa toodud erinevatest ajastustest ja maailma nurkadest. Kõike ei jõudnudki ära vaadata. Pea hakkas ringi käima ja kõht läks tühjaks!
Käisime söömas Bills'is. No neid restosid on Londonis ka, aga vähemalt me teadsime, et sealt saab head süüa. Kuna ma mõtlesin, et õhtul nagunii sööme veel, et ma väga täitvat einet ei võta, siis võtsin salati. Teised aga võtsid fish pie'd ja asjad, nii et neil oligi ööni kõht täis, mul aga hakkas kõht üsna ruttu korisema jälle. Ragul oli nii vässu, et ta läks autosse tukkuma samal ajal kui me restorani kõrval olevas kohvikus kohvi ja kooki nautisime ning natuke veel vaatamisväärsuseid käisime kaemas.
Kolmapäeval käisime veel veits shoppamas. Karin vingerdas end välja Oxford Streetil jõlkumisest. Õnneks ma emmega väga palju poode läbi ei käinud ning tänav ka inimestest väga umbes polnud, nii et suht talutav oli. Lõpuks kui me Tottenham Court Roadi poole välja jõudsime ja Primark'is ära olime käinud, siis otsisin Karini üles Starbucks'ist, mis on Denmark Street'i juures ja emme läks edasi TK Maxx'i. Peale seda läksime ühele õllele ning siis tulime koju tagasi, et oma ostud siia jätta. Siis suundusime Karini töö juurde õhtusöögile. Kuna Karin on nende toitu taevani kiitnud, siis otsustasime seal õhtustada. Ragul ka ühines meiega. Toit oli küll ülihea, vein oli ka maitsev. Kokkuvõttes väga tore õhtu!
Viimasel päeval emme võttis oma kodinad linna kaasa. Trafalgar Square'is tegime paar pilti ning siis käisime Timberyard'is kohvil. endiselt väga maitsev kohv! Siis otsustasime minna Camdenisse, sest emme tahtis poundlandist maiust kaasa osta. Sõime veel ühed burritod ära ning siis oligi aeg seal maal, et ta Victoria jaama viia ja tsau öelda. Kogu aeg mõtlen, et ta võiks ikka siia kolida. Saaks teda palju tihedamini näha ja koos asju teha!
Nüüd Ragul tegelikult koliski ema juurde, sest ta emal on tervis kehv ja ta siis otsustas emale toeks ja abiks olla. A nüüd uus toakaaslane on Karin! Aitasime tal asjad siia kolida üleeile peale emme ära minekut. Ma ütlen, me oleme Kariniga kõige hullemad kolijad, sest kõik ajab ju naerma kogu aeg. Me pidime veel Karini üleelmisest korterist asju võtma ja siis ta viimasest kodust ka veel. Nii et tassimist ja jamamist ja naermist oli palju. Lõpuks siia tagasi jõudes vaatasime netflix'ist filmi nimega Convenience. LOL kui haige film, mega palju sai naerda!! Läksime Kariniga veel poodi, et snäkki ja jooki osta. Kodus hakkasin soolapulga pakki avama, kui avastasin, et seal on hiirte näritud augud sees. Veits gross. Viisime selle poodi tagasi ja saime raha tagasi. jesss.
Eile tahtsime kinno minna Deepwater Horizon'it vaatama. Mõtlesime veel, et kas enne süüa õhtust ja siis minna, või võtta popkorni, et nälga leevendada ja hiljem midagi korralikku süüa. Mõtlesime, et parem on film enne ära näha, muidu õhtu oleks nii hiliseks veerenud. Nagu ikka tavaks, seal kinos teenindatakse nii ebainimlikult aeglaselt, nii et juba selle peale närvitsesime, sest meil olid kõhud nii tühjad. Lõpuks saime piletid, popkorni ja hotdogi. Läksime siis piletil olevasse kinosaali. Seal polnud ka kedagi, kes piletit oleks kontrollinud, mõtlesin et imelik aga whatevs. Saali astudes vaatasin, et ei tundu küll nagu tegemist oleks filmi algusega. Kehhitasime õlgu ja istusime maha. Kuna teadaolevalt see film räägib sellest nafta platvormi plahvatusest, siis seal parasjagu oligi kõik leekides ja paanikas ja film lõppes poole tunni pärast. Aaaaaggghhhh see tüdruk kassas oli meile pileti andnud hilisemaks seansiks, mitte selle mis juba peale oli hakanud. Jumal tänatud, et meil need membership kaardid on ja raha ei maksnud nende piletite eest. Ja nüüd pole ju motet seda filmi otsast peale vaadata, kui lõppu juba näinud oleme. Eriti nõme. Läksime india toitu sööma ning Ragul tuli ööseks siia, sest Karin läks oma peika juurde ööseks. Vaatasime hommikul mingit imelikku tulnuka filmi ja nüüd saan üksi tsillida veits. Õhtul lähen Kariniga õllele!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar