esmaspäev, jaanuar 5

jõulud

Noh, jõulud tegelt ju ammu juba möödas, kuid varem pole mahti olnud üles tähendada emme külaskäigust ja toiduorgiast. Niisiis emme tuli teisipäevasel päeval Londonisse Victoriasse, kust me tahtsime tube'iga edasi Sohosse saada, kuid oh üllatust-kõik oli nii umbes, sest no JÕULUAEG oli ja välja nägi nagu pool maakera rahvast oleks too aeg Londonisse jõudnud. Siis mõtlesin, et kas ma nüüd olengi selline kibestunud inimeste vihkaja, kes sellel võrratul südant soojendaval ajal ka rohkem tolerantne ei suuda olla. Kuid tegelt oli ju London pühade ajal inimtühi. Parim tunne maailmas, kui jõululaupäeval megailusa ilmaga saab mööda kanalit jalutada kartmata, et ratturite ülekülluse tõttu vette lendad või midagi. Ja Camden oli ka inimtühi. SEE OLI NII HEA. Aga lõpuks enam polnud, sest meil oli ohtrast söömisest siiski raske olla ning lõpuks me ei jaksanud enam käia, kuid õlle isu ju tekkis. Leidsime ühe pubi, mis oli 12-2 lahti ja no muidugi see oli ülitäis, nii et jätkasime oma otsinguid, kuniks lõpuks tagasi Primrose Hill'i jõudsime, sest seal märkasime eelnevalt, et üks koht on lahti. Sai mõnusalt kamina ees vedeleda ja õlut juua. Seal oli pubikoer ka! Kelle nimeks panime Frank, sest ta on täpselt nagu sealt Men in Black'ist see kutsu
Ja ta oli nagu rahutu rebane puuris, aina jooksis ringiratast.
Jõulusöök oli meil selline
Osa emme kingist oli Kew Gardens'i piletid. Ilmaga vedas enam vähem. Enamik aja me muidugi otsisime õigeid teeotsi selles üüratus pargis, sest ma ei tea miks, aga ilgelt raske on täpset kaarti teha, mille järgi navigeeruda või siis lihtsaid teeviitasid üles panna. Igal juhul oli ilus ja hea oli looduse keskel olla! Lõpuks aga hakkas sadama, nii et suundusime pargist ära, mis võttis muidugi aega, aga välja saime!! Läksime bussiga Hammersmithi poole, sest kõhud olid tühjad ja külm oli keres. Hakkas pihta jälle üks pubi taga ajamine. Eriti, kus mõistliku hinnaga fish and chipsi saada. Lõpuks leidsime ühe Taylor Walker'i pubi. Sõime kõhud täis ja mekkisime õlut. Muudel päevadel käisime veel Greenwich'is. Seal on nii ilus! See on siiski tsoon 3 (vist) Kagu Londonis, aga oleks hoopis nagu mingi pisike linn kuskil keset Inglismaad. Käisime mereväe kooli ümbruses ja pargis. Jõudsime õigel ajal ka Emirates Air Line'ile, kui seal liuglesime kõrgustes, siis samal ajal päike just loojus, vedas!
Õhtuti mängisime kaarte ja sõime. Vot selline veits seiklusrohke jõul. Lund küll polnud ja kraade oli +12, aga missiiiis, sai ikkagi pererahvaga koos oldud. Ja nalja sai oi kui palju! Pole vist aastaid nii palju naerda saanud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar